Kam k moři v únoru? A proč zrovna Španělsko!

13.02.2023

Únor je skvělým měsícem pro dovolenou u moře. Pokud hledáte místo, kam k moři v únoru obytným autem, pak je Španělsko tou správnou volbou. Španělsko je plné krásných pláží, slunného počasí a vynikajícího jídla, což z něj činí ideální destinaci, kam v únoru na dovolenou!


Výhody cestování autem do Španělska jsou mnohé

Můžete si vzít své vlastní věci a užít si volnost, kdykoli se chcete zastavit a navštívit nějaká zajímavá místa nebo zakempit. Jak se říká mezi travellery "home is where you park it". Cesta autem vám také umožní prozkoumat více míst, než kdybyste cestovali například letadlem.

  • Když přijedete do Španělska, můžete navštívit některé z nejlepších pláží v zemi. Patří mezi ně pláž La Concha v San Sebastian, která je jednou z nejkrásnějších pláží na pobřeží Biskajského zálivu. Dalším skvělým místem je pláž Barceloneta v Barceloně, která je ideální pro slunění a koupání. Záleží, jestli vás více láká pobřeží Atlantského oceánu nebo Středozemního moře.
  • Pokud vás láká spíše aktivnější zimní dovolená, pak má Španělsko mnoho možností. Můžete si užít sjezdovky a snowboarding v horských střediscích jako jsou Sierra Nevada, Baqueira-Beret nebo La Molina. Kromě toho, Španělsko nabízí také skvělé možnosti pro turistiku v zimě, například v Picos de Europa nebo Národním parku Sierra de Grazalema. Pokud vám více vyhovuje teplejší klima, můžete si užít i pláže v Andalusii a kitesurfing nebo surfování u Atlantiku. Někoho láká i možnost lezení po skalách.
  • Samozřejmě, nemůžeme zapomenout na kulturní zážitky, které Španělsko nabízí v zimním období. Navštivte některé ze španělských měst a prozkoumejte jejich kulturní památky a historické budovy, jako například Sagrada Familia v Barceloně a krásné uličky tohoto města.

Autem do Španělska klidnou cestou za 4 dny

V únoru je Španělsko skvělým místem pro dovolenou u moře. Cestování autem vám umožní prozkoumat více míst, než kdyby jste cestovali jiným způsobem a užít si volnost a svobodu, kdykoli se chcete zastavit a podívat se kolem. Navíc můžete vychutnat neuvěřitelné pláže, slunce a jídlo, které Španělsko nabízí.

Pokud hledáte místo, kam jet na dovolenou k moři v únoru, pak Španělsko je tou správnou volbou. Cestování autem do Španělska je snadné a umožňuje vám cestu po kvalitních silnicích a dálnicích přes Německo a Francii. Mimo jiné prozkoumat více míst, než kdybyste cestovali jiným způsobem. Navíc můžete vychutnat slunce, pláže a krásné výhledy, které Španělsko nabízí.

Je to ideální destinace pro ty, kteří chtějí vychutnat si teplo a slunce v únoru a udělat si něco pro své tělo a mysl. Navíc, Španělsko je plné kultury a historie, takže si můžete užít nejen dovolenou u moře, ale také prozkoumat místní památky a historické budovy.

Španělsko je super tip na dovolenou u moře v zimě: jde to i bez přelidněných pláží

Ve Španělsku je spousta míst, kam můžete jet, ale pokud hledáte místo s krásnými plážemi a teplým počasím v únoru, pak je jih Španělska tou nejlepší volbou. Tato oblast nabízí krásné pláže, luxusní hotely a širokou škálu aktivit, jako jsou sporty na vodě, golf a nákupy.

Takže pokud hledáte dovolenou u moře v únoru, pak Španělsko je tou správnou volbou. Cestování autem do Španělska vám umožní užít si slunce, teplo, krásné pláže skoro bez lidí, vynikající jídlo a prozkoumat místní kulturu a historii. Užijte si svou španělskou dovolenou a nezapomeňte, že Španělsko je jedním z nejlepších míst na světě pro dovolenou u moře v únoru.

Levná dovolená ve Španělsku v zimě: Tipy jak na cestě ušetřit

Španělsko je nejen jedním z nejlepších míst na světě pro únorovou dovolenou u moře, ale je také cenově výhodnou možností zimní dovolené u moře. Ušetřit peníze lze vařením vlastních jídel. Sbalte si tedy vše potřebné a připravte se v zimě utéct na teplé a slunečné pláže Španělska!

Vařte si vlastní jídlo 

Pokud cestujete s obytným autem, můžete si vařit vlastní jídlo a tím ušetřit peníze. S sebou si vlastně stále vozíte svou kuchyni a nádobí. Samožřejmě je ale fajn občas ochutnat i místní speciality v restauracích.

Plánování parkování 

Pro nás je k nezaplacení aplikace Park4night, která umožňuje snadné plánování parkování pro obytná auta. S její pomocí lze najít nejen parkování na bezplatných místech, ale také na soukromých pozemcích, jako jsou farmy nebo vinice, ale i krásná místa u historických památek a parkoviště přímo u pláže.

Zábava a aktivity 

Peníze můžete ušetřit i tím, že budete vyhledávat spíše přírodní krásy a outdoorové aktivity, než navstěvovovat placené atrakce.

Pokud tedy hledáte místo, kam na dovolenou v únoru, Španělsko je tou správnou volbou. Cestování autem do Španělska je možnost, jak zažít svobodu a volnost a vidět skutečné skvosty přírody.